...время - деньги...
ВЗАИМОПОМОЩЬ / Ответы (пользователь не идентифицирован)

ПОЛЬЗОВАТЕЛЯМ
Войти >>
Зарегистрироваться >>
ДОСКА ПОЧЁТА
 
 
ПРИСЛАТЬ ЗАЯВКУ
 
 
РЕКЛАМА
 
 
НОВОСТИ
ПОИСК


РЕКЛАМА
наши условия >>
 
 

   
 
ВОПРОС:

 
LF 14.09.2011 19:26:54
Из достоверных источников, пожелавших остаться неназванными, стало известно, что MZ (aka Максім Знак) вновь участвует в отборе на Бардовскую осень. Учитывая, что взаимопомощь - главное занятие бухбая, призываю всех завсегдатаев, периодических и эпизодических посетителей этого сайта поддержать MZ в интернет-голосовании и помочь ему набрать нужное число голосов для участия в этом конкурсе.
Для желающих помочь – вот ссылка music.fromby.net/vosien/»
Заходите и голосуйте. Победа каждого бухбаевца в чем бы то ни было - это победа всего бухбая!

Беларусь
 
 
  << к списку вопросов

  ОТВЕТЫ:

 
Таня Л 16.09.2011 12:58:04
А наш то побеждает, завтра со своих компов проголосуем
Беларусь
"Анонимно" 16.09.2011 13:26:10
тут http://www.music.fromby.net/vosien/
Беларусь
"Анонимно" 16.09.2011 13:41:21
+40
Беларусь
MZ 16.09.2011 14:03:11
Fil, на жаль па выніках гэтага гіт-параду паедзе толькі першае месца. Але ўсе ўдзельнікі маюць магчымасць яшчэ праспяваць на адборачным канцэрте, і з іх прафесійнае журы адбярэ яшчэ 9-10 «творчых адзінак» для ўдзелу. На жаль адбор 19.09, а я вяртаюся ў Беларусь 21.09. Таму толькі першае падыходзіць )))
І так такая падтрымка вельмі прыемная. ТАму калі нават не будзе першага месца - пазытыўнага настрою хопіць на год, а там, спадзяюся будзе наступная Бардаўская восень, і я буду мець магчымасць «адабрацца» без усялякіх інэт галасаванак.
Беларусь
"Анонимно" 16.09.2011 14:54:25
ап
Беларусь
ИгорьBUH 16.09.2011 15:15:38
Тож АП :-) Успехов MZ !
Беларусь
"Анонимно" 16.09.2011 16:22:58
+43
Беларусь
"Анонимно" 16.09.2011 16:57:27
Послушала песню конкурентов. Наша - лучше
Беларусь
Соседова:) 16.09.2011 18:28:55
Skrizhali, интересно, а это кто такой?:)

Поймала себя на мысли. Вот голосую, потому что «наш». ни разу не слышала ни «нашего» ни других. А вдруг на последней строчке супер талант, но за него кроме односельчан некому проголосовать. А у односельчан нет доступа к интернету:)
Беларусь
"Анонимно" 16.09.2011 19:52:03
Поймала себя на мысли. Вот голосую, потому что «наш». ни разу не слышала ни «нашего» ни других. А вдруг на последней строчке супер талант, но за него кроме односельчан некому проголосовать. А у односельчан нет доступа к интернету:)
Да все как всегда. Кстати, помнится мне, поправьте если ошибаюсь,что MZ и в прошлом году чтой то отсутствовал в РБ. И в то же самое время. Мабыць, бархатный сезон. Так что .... И как то...
Беларусь
"Анонимно" 16.09.2011 21:45:28
ни разу не слышала
__
так послушай.:-)
http://www.music.fromby.net/vosien/
Беларусь
Соседова :) 16.09.2011 22:15:58
так послушай.:-)
-----------------

Не получилось:)

Голоса со всех компов отдала сегодня, а песни нет...
Беларусь
MZ 16.09.2011 22:30:57
Соседова ),
Вельмі слушная заўвага. Нават дзве - наконт «бархатнага сезону» і наконт «сяброўскага» галасавання.

1. Сапраўды ў мінулым годзе была праца, у гэтым - запланаваны адпачынак. Арганізатары не маглі перанесці адборачны канцэрт і ён толькі адзін такі.

2. Гэтая галасаванка - прафанацыя. Каб яна была слушнай, трэба было б каб кожны, хто галасуе, спампаваў і праслухаў 30 песен. Калі гэтага няма - то няма аб’ектыўнага рэзультату.
Ведаеце, мне таксама неяк няёмка прасіць за сябе прагаласаваць, і чытаць просьбы іншых удзельнікаў. Нават агідна часамі. Але такія правілы гульні.

Я вам больш скажу, з-за бух.баю іншыя ўдзельнікі мяне абвінавацілі ў махлярстве і даводзілі мне, што не можа адзін «бард» перамагчы «гурт», бо у гурта болей знаёмых у сац.сетках. Гучыць смешна, але крыўда сур’езная.

Таму літэральна гадзіну таму я даслаў ліст арганізатарам і ўсім удзельнікам, у якім папрасіў у выніку маей перамогі - размеркаваць гэтае месца пад час адборачанага канцэрту, а мне хіба што толькі дазволіць «віртуальна» выступіць - паставіць запіс «Беласнежкі»... І хай журы вырашае, хто варты паехаць, а хто не.

Я прашу прабачэння ва ўсіх, хто галасаваў за мяне, але мне здаецца, што такое рашэнне больш сумленнае. І вельмі адпавядае пытанням Саседавай.

Таму ведайце, калі вы пряцягнеце галасаваць на выходных (а гэта найбольш цяжкія дні), то галасаваць вы будзеце не за мяне, а за справядлівы адбор, каб перамаглі тыя, чыя песні лепеЙ, а не тыя, у каго больш сяброў у сац.сетках
Беларусь
Соседова:) 16.09.2011 23:09:56
Ведаеце, мне таксама неяк няёмка прасіць за сябе прагаласаваць, і чытаць просьбы іншых удзельнікаў. Нават агідна часамі. Але такія правілы гульні.

-------------------------

Спасибо за ответ:)

Про «бархатный сезон» это не мое замечание. Совершенно не важно, где находится человек в момент голосования:) А вот про объективное голосование...

Ну во первых, Вы нас не просили. Просто нам была дана подсказка (ну а где и как мы еще могли узнать в своем большинстве)
Во вторых, у нас есть выбор отдавать голос за Вас или не отдавать:)

Ну уж а просьбах других... мне кажется они очень искренне.

Ну и о правилах. Мы все, вместе с Вами их приняли и теперь всем нам удачи и победы:))
Беларусь
"Анонимно" 17.09.2011 8:15:29
Решительный ап!
Беларусь
Главбуся 17.09.2011 8:43:07
Не знаю почеиу, но у меня с домашнего компа второй день голос не проходит : (
Беларусь
"Анонимно" 17.09.2011 10:43:40
ну что, продуваем?
Беларусь
Клубничка 17.09.2011 10:47:49
395))
Беларусь
"Анонимно" 17.09.2011 10:51:14
домашнего компа второй день голос не проходит : (
---------------------
Ну да, не проходит.
Беларусь
"Анонимно" 17.09.2011 10:57:55
Может быть домашний комп в сетке локальной, а у этой сетки один айпи, и кто-то уже второй день с этой сетки раньше успевает проголосовать. Скорее всего так
Беларусь
 
<< к списку вопросов

1-20 21-40 41-60 61-80 81-100 101-120 >>

 
 

 

© 2001 ЮКОЛА-ИНФОTM Рейтинг@Mail.ru